Rekrutacja

Terminy przeprowadzania postępowania rekrutacyjnego i postępowania uzupełniającego do publicznych szkół ponadpodstawowych na terenie województwa lubelskiego na rok szkolny 2024/2025

Zarządzenie Nr 11/2024 p.o Lubelskiego Kuratora Oświaty z dnia 30 stycznia 2024 roku w sprawie terminów przeprowadzania postępowania rekrutacyjnego i postępowania uzupełniającego oraz terminów składania dokumentów na rok szkolny 2024/2025, do publicznych szkół podstawowych dla dorosłych, klas I publicznych szkół ponadpodstawowych, klas wstępnych oraz na semestr pierwszy klas I publicznych branżowych szkół II stopnia i publicznych szkół policealnych, a także do szkół, w których zajęcia dydaktyczno-wychowawcze rozpoczynają się w pierwszym powszednim dniu lutego 2025 r., na terenie województwa lubelskiego.

Terminy postępowania rekrutacyjnego i uzupełniającego, w tym terminy składania dokumentów dla kandydatów do szkół publicznych:

Załącznik Nr 1 – czteroletniego liceum ogólnokształcącego, pięcioletniego technikum, trzyletniej branżowej szkoły I stopnia, klasy wstępnej, oddziału przygotowania wojskowego.
Załącznik Nr 2 – szkoły podstawowej dla dorosłych oraz liceum ogólnokształcącego dla dorosłych.
Załącznik Nr 3 – branżowej szkoły II stopnia oraz szkoły policealnej.

Rekrutacja do oddziałów przedszkolnych
na rok szkolny 2024/2025:

Rusza nabór dzieci do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych, dla których organem prowadzącym jest Gmina Stanin. Rekrutacja na rok szkolny 2024/2025 odbędzie się  zgodnie  z Zarządzeniem nr 4/2024 Wójta Gminy Stanin z dnia 31 stycznia 2024 r.  w dniach od 01.03.2024 r. do 15.03.2024 r.

Rekrutacja do oddziałów przedszkolnych na rok szkolny 2024 / 2025.  będzie prowadzona elektronicznie.

Aby zapisać dziecko do oddziału przedszkolnego przy Publicznej Szkole Podstawowej im. St. Grafika w Zagoździu należy wejść na stronę:

Informujemy, że rekrutacja dotyczy  tylko dzieci trzyletnich i starszych, które jeszcze nie chodziły do naszego odziału  przedszkolnego. Dzieci, które uczęszcały do naszego odziału przedszkolnego  składaja deklarację kontynuwania do sekretariatu szkoły.

Zapisy do klasy pierwszej w roku szkolnym 2020/2021

Nabór kandydatów do klasy pierwszej Publicznej Szkoły Podstawowej im. Stanisława Grafika odbędzie się w dniach 20 marca – 09 kwietnia 2020r.

Dzieci zamieszkałe w obwodzie szkoły przyjmowane są z urzędu na podstawie wypełnienia karty zgłoszenia i nie podlegają rekrutacji.

Wymagane dokumenty można pobrać ze strony internetowej, strony BIP
lub w sekretariacie szkoły w godz. 7.30-15.00.

Harmonogram_rekrutacji_do_klasy_I_w_PSP_im._St._Grafika_w_Zagozdziu.PDF

Karta_zgloszenia_dziecka_do_klasy_pierwszej_w_PSP_im._St._Grafika_w_Zagozdziu_w_roku_szkoonym_20.pdf

Regulamin_rekrutacji_do_klasy_I_PSP_im._St._Grafika_w_Zagozdziu_na_rok_szkolny_20202021.PDF